Naptár
|
SÁGI FERENCmagyar 1961-1964
Sági Ferenc gimnáziumi tanár, igazgató 1961-64-ben a Kossuth Gimnázium magyar nyelv és irodalom tanára. Az MSZMP városi bizottságának osztályvezetője, titkár-helyettese. A Dózsa György Kollégium igazgatója (1974-84). 1974. augusztus 20-án a Szocialista Kultúráért kitüntetést kapott. Felesége Sági Ferencné, Petrényi Klára, leánya Sági Judit művelődésszervező. |
A lap 0.015 másodperc alatt készült el. |
Copyright 2026 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo A látogatók száma 2015.02.16-tól: 7273337 | Ebben a hónapban: 179692 | Ma: 319 | jelenleg: 2 | Statisztika |
|