Naptár
|
HÍREK, AKTUÁLISoldal:1/31 bejegyzés:5/155
OSZTÁLYTALÁLKOZÓ SZERVEZÉSE2026.06.23. 16:26 Lejár 2026.12.20. 23:59
![]() Kedves Korábbi Diákjaink! Az év utolsó harmadában is szeretettel várjuk az osztálytalálkozót szervező osztályokat! Időpontot foglalni az alábbi napok valamelyikére lehet, a gimnázium gazdasági irodájában vagy telefonon: 2026.szeptember 5. 2026.november 7. 2026.október 3. 2026.december 5.
Kérjük Önöket, hogy mielőtt egyéb foglalást tesznek (pl. szállás, utazás, étterem), előtte egyeztessenek velünk arról, hogy betelt-e már az időpont, vagy még van szabad lehetőség!
Üdvözlettel: CKLG, gazdasági iroda 06-53/500 525
KÖZGYŰLÉS 2026. május 16 »2026.06.23. 16:27 Lejár 2026.08.30. 23:59
![]() A Ceglédi Kossuth Gimnazisták Öregdiák Egyesülete 2026. május 16-án tartotta évi rendes közgyűlését, a Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium dísztermében. Dr. Kürti György, az Egyesület elnöke köszöntötte a megjelenteket és közölte, hogy a 10 órára összehívott Közgyűlés megtartásához nincs meg a szükséges létszám (39 fő jelent meg), ezért szünetet rendelt el és a Közgyűlést 11 órára újra összehívta. A szünetben Gulyás Zoltán, a gimnázium volt igazgatója és Heimann Győző az új igazgató beszámolt a 2025/26. tanév eseményeiről. TAGGYŰLÉS - 2026. május 16.2026.05.05. 16:22 Lejár 2026.05.19. 23:59
Kedves Tagtársunk! Évi rendes közgyűlésünket 2026. május 16-án, szombaton 10 órai kezdettel tartjuk. A rendezvény helyszíne a Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium díszterme. (A gimnázium fél 10-től lesz nyitva.)
Tervezett napirendi pontok
Amennyiben 10 órakor a közgyűlés nem határozatképes, akkor a fenti napirendi pontok változtatása nélkül a közgyűlést 11 órától tartjuk meg. A megismételt közgyűlés, a meghívóban közölt napirendi pontok körében, a jelenlevők számára tekintet nélkül határozatképes.
Kísérő program
A közgyűlés előtt és után lehetőség lesz az új kiadvány átvételére és a tagdíj befizetésére is.
Megjelenésére feltétlenül számítunk!
Cegléd, 2026. május 5. Üdvözlettel:
PROGRAMAJÁNLÓ2026.04.10. 17:05 Lejár 2026.04.24. 23:59
50. FORDÍTOTT NAP2026.04.10. 16:57 Lejár 2026.04.24. 23:59
![]() Több mint fél évszázados hagyományt ünnepeltek 2026. április 1-jén a Ceglédi Kossuth Lajos Gimnáziumban. 1974-ben választottak először diákdirit, két év a járvány miatt kimaradt, így most értek az 50. évfordulóhoz. Az ünnepi eseményre meghívták az elmúlt fél évszázad diákigazgatóit is, több mint 40-en itt is voltak a különleges eseményen. Így ők is tanúi voltak az idei diákdiri Tóth Roland beiktatásának.
|
||||||||||||||||||||
A lap 0.021 másodperc alatt készült el. |
Copyright 2026 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo A látogatók száma 2015.02.16-tól: 7272970 | Ebben a hónapban: 179325 | Ma: 4924 | jelenleg: 1 | Statisztika |
|||||||||||||||||||||