Naptár
|
PROGRAMOK:2026. június 11. - csütörtökoldal:1/1 bejegyzés:1/1
KÖZGYŰLÉS 2026. május 16 »2026.06.23. 16:27 Lejár 2026.08.30. 23:59
![]() A Ceglédi Kossuth Gimnazisták Öregdiák Egyesülete 2026. május 16-án tartotta évi rendes közgyűlését, a Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium dísztermében. Dr. Kürti György, az Egyesület elnöke köszöntötte a megjelenteket és közölte, hogy a 10 órára összehívott Közgyűlés megtartásához nincs meg a szükséges létszám (39 fő jelent meg), ezért szünetet rendelt el és a Közgyűlést 11 órára újra összehívta. A szünetben Gulyás Zoltán, a gimnázium volt igazgatója és Heimann Győző az új igazgató beszámolt a 2025/26. tanév eseményeiről. |
A lap 0.018 másodperc alatt készült el. |
Copyright 2026 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo A látogatók száma 2015.02.16-tól: 7258766 | Ebben a hónapban: 165121 | Ma: 2280 | jelenleg: 2 | Statisztika |
|